HomeHome  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  Szabályzat -BÉTA-Szabályzat -BÉTA-  

Share | 

Loniel "Blue-eyes" Wolfir

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Female Hozzászólások száma : 20

Karakterlap
Tapasztalatpont:
1750/2000  (1750/2000)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő70
Befolyás20
Intelligencia80

TémanyitásTárgy: Loniel "Blue-eyes" Wolfir   Szer. Május 27, 2015 12:07 pm

Fegyverpályázat

Swords of Wolfir

Típusa: közelharci/katana
Képességei: Különösebben nincs, csak Loniel esetében. Segítik őt a koncentrációban és megnyugtatják, ha magánál tudhatja őket, hála a hozzájuk és korábbi tulajdonosukhoz fűződő emlékeknek.
Hátrányai: -
Használata: Általában egy fekete szalag van kardonként a markolatra kötve, melynek másik vége karjára van tekerve, hogy még véletlen se hagyja el. Mindkét karhoz tartozik egy-egy kard, ezt pedig ez a kötelék is jelképezi. Emellett ha elejtené őket sem kerülhetnek messzire tőle, amíg a kötések épek. Többnyire csak az egyiket szokta használni, nem mindkettőt, kivéve, ha komolyabb ellenféllel akad dolga, olyankor azonban még a szalagoktól is hajlandó megválni, hogy még csak véletlen se akadályozzák mozgásában.
Vissza az elejére Go down
Z
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 111

Karakterlap
Tapasztalatpont:
100/100  (100/100)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő
Befolyás
Intelligencia

TémanyitásTárgy: Re: Loniel "Blue-eyes" Wolfir   Szer. Május 27, 2015 12:32 pm

Értem én! Ez amolyan lányos dolog. Áldásom rá.Smile Vidd csak.Smile
http://onepiece.hungarianforum.com

Karakterlap
Tapasztalatpont:
1750/2000  (1750/2000)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő70
Befolyás20
Intelligencia80

TémanyitásTárgy: Re: Loniel "Blue-eyes" Wolfir   Szer. Május 27, 2015 12:34 pm

Képességpályázat

Blue lightning

Típusa: közelharci
Képességei: A használó érzékenyebbé válik az impulzusokra és ennek hála jóval gyorsabban tud rájuk reagálni, legyen az akár védekezés, akár támadás.
Hátrányai: Hosszadalmasabb használata megterheli és kimeríti a testet, így kiadós pihenés kell hogy kövesse. A képesség használata közben a fájdalomra is sokkal érzékenyebb a karakter, mondhatni kétszer/háromszor olyan fájdalmas minden, mint addig. Bár valamilyen szinten generálható, nem irányítható teljesen magától aktiválódik és szűnik meg, ha megadatnak a szükséges feltételek.
Használata: A képesség akkor aktiválódik, mikor a testben megfelelő mennyiségű adrenalin halmozódik fel. Az érzékszervek elkezdenek sokkal jobban működni, ez által lehetővé téve a gyorsabb reagálást. Sokak számára talán úgy tűnik, hogy megnövekedik a sebesség, pedig nem, egyszerűen csak arról van szó, hogy sokkal korábban felfigyel egyes dolgokra, melynek hála a legalkalmasabb időben képes cselekedni a használó. Megtalálja a legideálisabb útvonalakat és mozzanatokat a pillanat töredéke alatt. A képesség nem határolható be támadásra vagy védekezésre. Mindkettőre alkalmas, ehhez azonban meg kell teremteni az ideális környezetet és feszültségi fokot. Ez azonban igencsak megterheli a testet és elmét egyaránt. Olyan is előfordulhat, hogy a képesség megszűntével egyszerűen összeesik alkalmazója és jó néhány órán át fel sem ébred. Akkor szűnik meg, mikor a karakter kellőképp lenyugszik és adrenalinszintje az aktiváló érték alá süllyed. Ez többnyire néhány másodperc, maximum 1 perc, hála annak, hogy a felgyorsult felfogóképességnek hála sokkal hamarabb észreveszi a veszély elmúltát és a helyzet csillapodását.
Z
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 111

Karakterlap
Tapasztalatpont:
100/100  (100/100)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő
Befolyás
Intelligencia

TémanyitásTárgy: Re: Loniel "Blue-eyes" Wolfir   Szer. Május 27, 2015 12:43 pm

Hmmm...deja vu... Ilyesmit mintha láttam már volna valahol. Normál esetben kiszabnék rá valami horribilis árat, amit jó ha a játék végén kinyögsz nekem, de ettől most eltekintek. XD
Szerintem ez meg a kard épp elég lesz neked ingyenes kezdőnek.
http://onepiece.hungarianforum.com

Karakterlap
Tapasztalatpont:
1750/2000  (1750/2000)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő70
Befolyás20
Intelligencia80

TémanyitásTárgy: Re: Loniel "Blue-eyes" Wolfir   Pént. Május 29, 2015 10:37 pm

Képességpályázat

Jelbeszéd

Típusa: kommunikációs
Képességei: Az aki elsajátítja, képes beszélni a némákkal vagy süketekkel, feltéve ha azok ismerik ezt a fajta beszédet.
Hátrányai: -
Használata: Kézjelek segítségével való kommunikáció.
Rövid története:
Rég volt már, mikor a jelnyelvet tanultam. Mikor Hank, azaz a második apám rájött, hogy márpedig én nem fogok egyhamar megszólalni, saját maga tanulta meg, majd tanította közben nekem is, hogy könnyebben megértethessem magam vele. Az egész azért volt, hogy szavak nélkül is tudjak beszélni. Azért, hogy a gyűlölt hangom hallgatása nélkül is kifejezhessem mondandóm, úgy, hogy azt Hank Wolfir gyorsan és könnyen megértse. Mások előtt nem használtam a jelbeszédet. Felesleges volt, lévén ahogy Hank mondta, elég kevesen értik csupán. Ha olyan helyre kerültem, mások beszédét tökéletesen értettem, apám pedig mindenkit tájékoztatott előre, hogy nem beszélek és ne is várják el tőlem. Ha valakinek nem tetszett, hát megmondta neki, hogy talán meg kellene tanulnia olvasni. A jelbeszéd tehát megmaradt kettőnk kis titkának, melynek hála akár hangtalanul is beszélhettünk, ha arra volt szükség, hogy csendben maradjunk egy-egy feladat elvégzésekor.
Trafalgar Law
Adminisztrátor

Male Hozzászólások száma : 40

TémanyitásTárgy: Re: Loniel "Blue-eyes" Wolfir   Hétf. Jún. 01, 2015 10:09 pm

A "Jelbeszéd pályázatot" ELFOGADOM!
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Loniel "Blue-eyes" Wolfir   

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére