HomeHome  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  Szabályzat -BÉTA-Szabályzat -BÉTA-  

Share | 

Percival az Álomporond Tengerészeti Kalózhajó Kapitánya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Percival

Male Hozzászólások száma : 35
Kor : 24

Karakterlap
Tapasztalatpont:
3150/4500  (3150/4500)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő85
Befolyás90
Intelligencia165

TémanyitásTárgy: Percival az Álomporond Tengerészeti Kalózhajó Kapitánya   Szer. Május 27, 2015 12:40 am

Képességpályázat

Ezek kezdőképességek lennének.
Minthogy medúza, rengeteg nyúlvánnyal, csáppal rendelkezik.
A csápok csalánsejtjei mérgezőek, ám csak hosszas érintkezés maradandó vagy halálos. Viszont már egyetlen érintés komoly fájdalmakat okozhat. Egy-egy csáp 2-3 méter hosszú.

Minden képesség, a víz alatt erősebb!!

Arms

1.
Neve: Arms
Típusa: Közelharci
Képességei: A csalánsejtek miatt, mérgező ütések
Hátrányai: Roncsolódó "kézfej"
Használata: A nyúlványait 2 méter hosszú, karokká formázza. Mivel a csápok önmagában gyengék, hogy az öklök használhatóak legyenek, maximum négy kart tud formázni egyszerre, s ezekkel ütni vágni ész nélkül Very Happy
Ehhez tartozó finomabb harcmodorokat, még nem ismer.

Air Swimming

2.
Neve: Air Swimming
Típusa: Kiinduló közelharci technika.
Képességei: Repülés imitálása.
Hátrányai: Nem lehet egyszerre repülni és támadni.
Használata: Ez a képesség a Geppo továbbfejlesztett, pontosabban átdolgozott verziója. A nyúlánkjai ritmikus, elképesztően sebes lökésével, kész úgymond, úszni a levegőben. Tökéletesen úgy néz ki, mint ahogy egy polip szeli a vizet. Ennek a technikának a segítségével általában magasból tud támadást intézni, vagy épp felderíteni a környéket.

2.a
Neve: Air Swimming - Bomb
Típusa: Nagy távolságból kiinduló, közelharci technika
Képességei: Gömbként hozzávágódik nagy sebességgel valamihez vagy valakihez, majd csápjait szétnyitva megmérgezi őket a csalánsejtekkel.
Hátrányai: Fáj a becsapódás.
Használata: Felemelkedik a levegőbe, jó magasra, majd összegömbölyödve lezúdul a mélybe nagy sebességgel, majd a cél függvényében változó, vagy gömbként kis felületre nagy erővel zuhan, egyetlen mérgező golyóként, vagy széttárva csápjait, akár 2-3 métert lefed csalántüskéivel.

2.b
Neve: Air Swminnig - whirligig
Típusa: Nagy távolságból kiinduló, közelharci technika
Képességei: A közelálló ellenfelek nagy erővel elsöpri.
Hátrányai: Pár perc nyugalom és friss levegő szívása szükséges utána, hogy elfojtsa hányingerét.
Használata: Felmegy a levegőbe, majd ott hihetetlenül bepörög zuhanás közben, majd széttárja a nyúlványait s a sebes mérgező karok elsöprik az embereket. Olyan ez, mint a sorozatos ostorcsapás. Komoly sebeket tud okozni.

A hozzászólást Percival összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 27, 2015 11:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Percival

Karakterlap
Tapasztalatpont:
3150/4500  (3150/4500)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő85
Befolyás90
Intelligencia165

TémanyitásTárgy: Re: Percival az Álomporond Tengerészeti Kalózhajó Kapitánya   Szer. Május 27, 2015 1:42 am

Hajópályázat

Hajó neve: Álomporond
Mely banda tulajdona: Haditengerészet, Percival és emberei tulajdona
A rászánt összeg bontásban:  Kezdő tengerészeti hajó, semmi extrával. (még)
Története:

A csápjaim körbefonták a férfi nyakát míg abból kiszállt az élet utolsó szikrája is. Nem számított ilyesfajta támadásra a saját emberei részéről, ám nem bírtam tovább. Elengedtem a lila nyakat, s ő elterült a földön, a szájából bugyogó vér pedig szép lassan vörösre festette a fedélzet padlóját.
Egyik, a kapitányhoz lojális ember ekkor kivonta kardját s nekem rontott, ám egy másik tengerész elém ugrott s leszúrta. Csakhamar véres harc vette kezdetét, s én csupán kábán, kesztyűbe rejtett csápjaimat bámultam remegő tekintettel. Gyilkoltam.
A kalózok is beszálltak a harcba s hamar győzedelmeskedtek a volt kapitány hívei felett, de sokan elestek.
Körbenéztem a véráztatta fedélzeten, hol köröttem kalózok s tengerészek mind engem figyeltek, minden mozdulatom követték, s tekintetükben a tiszteletfénye csillogott.
Még mindig zavart voltam a ténytől, a gyilkolás tényétől. Először öltem puszta kezemmel, ráadásul a felettesemet. Körbe néztem az embereimen, s tudom azt várják, hogy kalóznak álljunk ily árulás után, ám nem.
Félmosollyal az arcomon az emberek felé fordulok:
- Sajnálom, hogy nem léptem időben, s a kapitányotok már elhunyt. - Szemükből könny csordult, mikor e szavakat mondtam, jó kapitány alatt jó legénység volt ez, kár lenne veszni hagyni...
- Mától haditengerészeti lobogó alatt fogjátok korábbi tevékenységetek űzni. Nem hagylak titeket magatokra.
A kalózok s tengerészek döbbent szemeinek tükrében "karjaimat" széttártam.-  Mától egy új nap virrad. Gustav kapitány egy őrül gyilkos volt semmi több. - Néztem rá ekkor a halott kalózkapitányra, kinek szíve tiszta volt, láttam, s kit mégis kegyetlenül megölt volt felettesem. - Kövessétek az álmaitokat, a vágyaitokat, csatlakozzatok hozzám. Én leszek a kapitány. Percival, a Haditengerészeti Kalózhajó Kapitánya.
- Végzet Gyilkosa... Mily unalmas név ez eme hajónak. - Azzal egy rumos hordót egybe megfogok, s a hajó oldalának vágom. - Mától a hajó neve Álomporond, egy hely ahol mindenki megvalósíthatja önmagát, fajtól és hovatartozástól függetlenül. eme hajó egy külön birodalom, egy külön világ.
- Csatlakozzatok a világomba!

S hangos üdvrivalgás közepette, egy új legénység született.
Percival

Karakterlap
Tapasztalatpont:
3150/4500  (3150/4500)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő85
Befolyás90
Intelligencia165

TémanyitásTárgy: Re: Percival az Álomporond Tengerészeti Kalózhajó Kapitánya   Szer. Május 27, 2015 2:26 am

Név: Cocytus
Faj: Ember?
Nem: Férfi
Kor: Negyven körüli
Kaszt: Kalóz, egyike a 13 nagy öregnek.
Szakmája / Mestersége / Rangja: Kalózkapitány legenda
Bandája / Szervezete:
Származási hely: Ismeretlen
Képességek: Necro Necro no Mi - 5 km-es körben, képes feltámasztani a tengerben elhunyt élőlényeket, ám ahogy kikerülnek a hatósugarából elporladnak. A gyümölcs erejével a saját testét is életben tudná tartani a halála után. Viszont a gyümölcs valódi ereje örök rejtély marad.
Felszerelések: -
Kinézete: Magas, erőteljes testalkatú öregember. Arca meggyötört, beesett, szinte csupán egy koponya, rajta zöldes aszott bőr. Szemei kidülledt sárgák. Egész testében Kairosekivel van borítva.
Jellem: Törvényes Semleges
Előtörténet:
Gyermekévei s Ifjúkora ismeretlen. Roger felbukkanása előtt 10 évvel már, mint hatalmas kalóz ismerte meg a világ, ki céltudatosan tör előre s meghódította az újvilágot. Céljai sose voltak ismertek, szinte csak lézengett a világban. Álmodozó volt, ki célt keres létben, mit Roger adott meg neki. Teljes erejével az One Piece felé vetette az útja, ám végül a tenger legyőzte, s lánya halálával feladta magát a tengerészetnél.

/Többet nem szeretnék lelőni, majd csak idővel./
Percival

Karakterlap
Tapasztalatpont:
3150/4500  (3150/4500)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő85
Befolyás90
Intelligencia165

TémanyitásTárgy: Re: Percival az Álomporond Tengerészeti Kalózhajó Kapitánya   Szer. Május 27, 2015 11:46 am

Szerencsekerék által nyert, ingyen technika:

Neve: Arms - Tentacle World
Típusa: Közelharci
Képességei: A csalánsejtek miatt, mérgező ütések zápora, s megtévesztés
Hátrányai: Nehéz irányítani, ezért szövetségesek is sérülhetek
Használata: Alapállás "Arms" - A négy kar hatalmas vastag csápokká esik szét amik körbefonják az ellenfelet mérgező szorítássá. Ezt egyszerre az összes, de akár csak egy karjával is megcsinálhatja. Ebből a szorításból igen nehéz kiszabadulni.
Z
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 111

Karakterlap
Tapasztalatpont:
100/100  (100/100)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő
Befolyás
Intelligencia

TémanyitásTárgy: Re: Percival az Álomporond Tengerészeti Kalózhajó Kapitánya   Szer. Május 27, 2015 12:06 pm

Perci... Tudom hogy elhúztam az ET értékelést, de ezt csak nem érdemeltem meg...Very Happy

Nézzük hát.
Arms - Elfogadva, elvégre nem lehetek kegyetlen, én vonhatom meg tőled a hüvelykujjakat ami minden más játékosnak megadattott. Vidd csak.Smile

Air Swimming - Ennél már lenne egy megkötésem. Az alap technikát viheted, de a
Bomb és a  használatáért 60 000ß-t, a Whirligig birtoklásáért 70 000ß kérnék. Ez hamar meg lesz, ne parázz.

Arms - Tentacle World Esetébe pedig kivételt tehetek, ezt elviheted, mivel ezt kérted az ingyenes képesség keretén belül.

Na mi van?... Ja hogy a haló és a vén csont? Nos, szerintem nem ház ha ők is realizálódnak. Egy kapitánynak két dolog kell. egy bizalmas és egy hajó. Hát indulás. Első fellépésedet izgatottan várom az Álomporondon.Smile
http://onepiece.hungarianforum.com
Percival

Karakterlap
Tapasztalatpont:
3150/4500  (3150/4500)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő85
Befolyás90
Intelligencia165

TémanyitásTárgy: Re: Percival az Álomporond Tengerészeti Kalózhajó Kapitánya   Szomb. Május 30, 2015 12:42 am

Képességpályázat

Jelbeszéd

Típusa: kommunikációs
Képességei: Az aki elsajátítja, képes beszélni a némákkal vagy süketekkel, feltéve ha azok ismerik ezt a fajta beszédet.
Hátrányai: -
Használata: Kézjelek segítségével való kommunikáció.
Trafalgar Law
Adminisztrátor

Male Hozzászólások száma : 40

TémanyitásTárgy: Re: Percival az Álomporond Tengerészeti Kalózhajó Kapitánya   Szomb. Május 30, 2015 1:06 am

Jelbeszéd | Semmi akadálya annak, hogy ingyen és bérmentve elfogadjam, csak annyit kérnék, hogy írj pár sort, hogyan, mikor, kitől, miért sajátítottad el a jelnyelvet.
Percival

Karakterlap
Tapasztalatpont:
3150/4500  (3150/4500)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő85
Befolyás90
Intelligencia165

TémanyitásTárgy: Re: Percival az Álomporond Tengerészeti Kalózhajó Kapitánya   Szer. Júl. 01, 2015 10:07 am

Gyümölcspályázat jövőbeli NJK-k-nak:
(csak kíváncsi vagyok az árukra)
1# Név: Biga Biga no Mi - Csigagyümölcs
Besorolás:
Zoan
Passzív képesség: Lelassítja egész lényét, még a gondolkodását is. Ez egyfajta orvosság lesz a karakternek az elméje ellen. Olyan szinten hiperaktív, hogy e gyümölcs nélkül katatón állapotba kerülne.
1. forma: A bőre nyálkásabbá válik s szemeit képes előre nyújtani. Ebben az alakban a bőre és a csontozata lággyá válik, így könnyedén kibújik a bármilyen bilincsből, vagy cellából. (tengerkő kivétel) Nyálkás csíkot von maga után, tehát könnyű követni, viszont kicsi csigákat is képes kitépni a testéből, ezeket mesterlövészetnél tudja alkalmazni, hisz az ő szemükön keresztül is láthat.
2. Forma: Ekkor már egy hátizsák mérető ház jelenik meg a hátán s léptei nyomán rengeteg nyálka marad, ami olyan sűrű, hogy még a vízen is sokáig megmarad így azon is tud közlekedni. Továbbá képes a falakon és a mennyezeten is sétálgatni.
3. Forma: Egy  2 méter magas és széles csigaház  lesz a hátán. A ház alapból nagyon súlyos ilyenkor, ám az izomzata ilyenkor felerősödik,  emiatt ütései is keményebbek, noha hogy megtartsa valódi alakját csontok nélkül nagyjából annyi erőfeszítésbe kerül, hogy ütései normálisakká válnak. A ház maga ellenáll a lövéseknek, és a gyengébb kardok csapásának. Tökéletes menedék.

2# Confi Confi no Mi - Kovácsolás gyümölcs
Besorolás: Paramecia
Képesség:
Szint és képességvétel függő hány kardot tud létrehozni s irányítani, most a legvégső szintjén mutatom be a képességet, alapjáraton sokkal gyengébb.
A használója képes "végtelen"(szám, szintfüggő) pengét létrehozni, s akarata szerint létrehozni és irányítani őket, egyetlen vágás vagy csapás erejére. Minden penge amit megfog vagy harc közben egyik saját kardjával érintkezik, annak megismeri a szerkezetét s onnantól az a kard is a gyűjteménye része s használhatja a fenti kritériumoknak megfelelően. Az ellenfél kardjának esetleges gyümölcs vagy egy képességből fakadó erejét, átkokat és egyéb dolgokat nem másolja le, csak maga a fegyver szerkezetét. JK karakter esetében, amennyiben az nem egyezik bele, nem másolom le a kardját.

3# Rero Rero no Mi - Cseregyümölcs
Besorolás: Paramecia
Képesség: Cserél bármit bármire az egyenértékűség elve alapján. /Nem lesz olyan erős mint a meséimben/
Kuzan

Hozzászólások száma : 77

TémanyitásTárgy: Re: Percival az Álomporond Tengerészeti Kalózhajó Kapitánya   Szomb. Júl. 25, 2015 11:19 pm

Biga Biga no Mi - Csigagyümölcs - Elfogadva. Szerintem egy 800,000 ß ár korrekt neki, továbbá 5. szinttől, ami már megvan, veheted meg.

Confi Confi no Mi - Kovácsolás gyümölcs - is elfogadom 2,500,000 ß fogunk elkérni érte. A főkarakterednek 6. szintűnek kell lennie, hogy megvehesd.

S végül, de nem utolsó sorban Rero Rero no Mi - Cseregyümölcs 1,800,000 ß-be fog fájni neked. Szintúgy 6. szint.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Percival az Álomporond Tengerészeti Kalózhajó Kapitánya   

Percival az Álomporond Tengerészeti Kalózhajó Kapitánya
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Genki (Djuka) Matari
» Művészeti és tudományos negyed
» [Event] Halálfej Joe