HomeHome  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  Szabályzat -BÉTA-Szabályzat -BÉTA-  

Share | 

Raymond Crave

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Raymond Crave

Hozzászólások száma : 17

Karakterlap
Tapasztalatpont:
3100/4500  (3100/4500)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő140
Befolyás120
Intelligencia110

TémanyitásTárgy: Raymond Crave   Kedd Szept. 01, 2015 12:40 am

Munkapályázat - Crave Kapitány Naplója - 7. szállítmány

Az összekötőnk új munkát tálalt elénk a minap, nem messze az Organ szigetektől. Nem mondom, ránk fért a meló, megtámadtak holmi kalózvadászok, a hajó ismét javításokra szorult, valamint némi tudatmódosító sem ártott volna a legénységnek. Így hát bedokkoltunk, ahol átvettünk egy papírost, mire egy csapat kétes alak felpakolt öt ládát a hajóra, majd sietve lelécelt. Az egész egy egyszerű csempészfeladatnak indult, egészen addig, amíg meg nem láttuk a rakományt. A ládák amelyeket átvettünk, furán zörögtek, majd nyávogás hangja tört elő belőlük, Baldwin öreg barátom erre felnyitja az egyik fedelét és lám mit látok? Egy kisebb horda kikúrt macskát! Most komolyan? Ki az anyám kínjának kell ötven nyavalyás macska!? Na jól van az ember nem lehet válogatós, mondom én, ezért megindultunk velük és semmi gond nem is volt addig, amíg éhesek nem lettek. Hála néhány figyelmetlen matrózomnak, akik képtelenek voltak normálisan lekötni a ládákat, kiszabadult az összes, a hajón teljes lett a káosz, engem meg szétvetett az ideg. Természetesen mindenkit megkarmoltak, megdézsmálták a kajánkat és szerintem az egyik a grogunkba is belenyalt, mert némi támolygás után legurult a lépcsőn. Egy teljes napunk elment azzal, hogy macskákra vadásztunk a Noxon. Végül persze összeszedtük őket és épp azon gondolkodtam, hogy megsütöm az egész bagázst, majd odaadom a legénységnek, vagy a cápáknak, tudom is én, mikor is előállít Nicholas egy fekete kölyökkel és az arcomba nyomja mint egy trófeát. Azt mondja megtartja... és hogy Feketének fogja hívni. Persze a kis szörnyeteg rögtön arcon kapott és csak Vasököl tartott vissza, hogy széttépjem a kis vackot. Természetesen az árut sikerrel leszállítottuk, valami ünnepségre kellettek a Goa Királyságban, valami idióta nemesnek, aki kitalálta, hogy ételt készít belőlük.  Hát csessze meg. Lepakoltuk az összeset, átvettük a szajrét és leléptünk. Még láttuk, ahogy az a balfasz felnyitja az egyik ládát és ráugrik az összes macska. Szerencsére az egész legénységem jelen volt, így mondhatni jókedvűen hagytuk el a kikötőt.  Úgy örültem, hogy megszabadulhatok tőlük és a kabinom felé vettem az irányt, hogy pihenjek kicsit, erre amikor beléptem a helységbe, mit látok? Egy fekete szőrgombócot az ágyamon. Hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy magamat lőjem le, vagy a macskát, esetleg mindkettőt. Végül csak kitettem az ajtóm elé, mire elkezdett dorombolni, hogy a cápák ennék meg...

Beleegyeztem, hogy megtartsuk...
Vissza az elejére Go down

Raymond Crave
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal