HomeHome  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  Szabályzat -BÉTA-Szabályzat -BÉTA-  

Share | 

Konfliktus a víz alatt - BEFEJEZETT

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kenichi

Hozzászólások száma : 42

Karakterlap
Tapasztalatpont:
2150/3000  (2150/3000)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő130
Befolyás10
Intelligencia70

TémanyitásTárgy: Konfliktus a víz alatt - BEFEJEZETT   Pént. Aug. 07, 2015 11:44 am

Lágyan és csendes siklottam a tenger felszínen, amit nem csúfítottak el komisz kis hullámok. hátamra feküdve kellemesen tempózgattam miközben az eget kémleltem. Egyik-másik felhőnek eléggé különös alakja volt. találtam például egyet, amelyik nagyon hasonlított egy polipra. egy másik pedig kiköpött csikóhal formája volt. Nem is kívánhattam többet élveztem a szabadságomat a nap sütött és egyetlen szörnyeteg sem akart keresztbe lenyelni. Behunytam a szememet és arról ábrándoztam milyen jó lenne befalni néhány kiló rákot. Sajnos egyszer minden jónak egyszer véget kell érni akárcsak a kellemes időnek. Északi irányból egy csúnya vihar közeledett felém ám a sziesztázásom miatt csak akkor vettem észre mikor már a fejem felett dühöngött. Gyorsan kinyitottam a szememet és azonnal megértettem mi is a probléma. A hullámok egyre nagyobbak lettek és egyre erősebben dobálóztak. Természetesen, mint bármelyik vízi lény én is tudtam ilyen helyzetben mi a teendő. Nemes egyszerűséggel lejjebb ereszkedtem ahol minden csendes, nyugodt és békés. Az emberekkel ellentétben én képes voltam levegőt venni a víz alatt is a kopoltyúimnak köszönthetően. Ráadásul a nagy nyomást is könnyedén elviseltem így olyan mélyre ereszkedhettem le amilyenre csak akartam. Felnézve rá kellett jönnöm ez a hacacáré jó sokáig fog eltartani így másfajta szórakozás után kellett néznem. Néhány angolna úszott el mellettem mintha csak tudták volna, hogy nem jelentek rájuk veszélyt. Ebben igazuk lett volna ugyanis néhány órája degeszre tömtem magamat mielőtt még úszkálni indultam volna. Ahogyan tovább ereszkedtem egyre érdekesebb halakkal találkoztam. Mikor leérkeztem a tengerfenékre egyszerűen nem akartam hinni a szememnek. Egy óriási hajót találtam majdhogynem tökéletes állapotban leszámítva azt a két méter átmérőjű lyukat az oldalán. A fedélzeten két hatalmas rúd ágaskodott ki melyekre egy nagyobb lepedőt feszítettek ki. Itt-ott kisebb nagyobb lyukak tarkították őket ám nagyjából egyben voltak. A hajón még néhány fekete színű vasrudat is találtam, amelyek mellett nehéz golyók heverte szanaszét. Az egyiket megemeltem ám nem tűnt valami nehéznek, bizonyára mert a víz alatt voltam. Holtesteket vagy csontvázakat nem találtam így arra gondoltam vagy időben elmenekültek vagy a cápák felfalták mindenüket. Az egyik rúd tetején egy kisárkát találtam ez volt a hajó legmagasabb pontja. Szépen beleültem akár egy madár a fészkébe és körbekémleltem a tájat. A hajó ball oldalán egy hatalmas korall mező terült el ameddig csak a szem ellátott. Körülbelül fél méteres lehetett a legnagyobb és mindegyik szép vörös színben pompázott. A másik oldalán egy kisebb szikla foglalt helyet, ami alig érhette el az ötven métert akárcsak a hajócska. Kisebb lyukak éktelenkedtek, rajta ami azt bizonyította néhány állat otthonául fogadta. Mikor végre kibámészkodtam magamat löktem magamon egyet és már tova is szökkentem. Visszaereszkedve a fém csövek mellé észrevettem, hogy jó pár fatörmeléket is találni a golyók környékén. Egyik másik olyan vastag volt akár a karom. Megérintettem az egyiket és az nem omlott szét, sőt az a gyanúm támadt, hogy ez a roncs csak pár napja süllyedhetett el. Hírtelen egy árnyékot pillantottam meg magamon ezért gyorsan fölnéztem. Egy nagyobbacska cápát pillantottam, meg ami rendkívüli sebséggel haladt egy bizonyos irányba. Nem tudtam, hogy mi ijeszthette meg szegényt ám nem számítottam semmi jóra.

(A tenger mélyén van egy kétárbocos hajó két méteres lyukkal az oldalán. Négy ágyú és több ágyúgolyó hever a fedélzeten. Ball oldalán egy hatalmas korall mező terül el, míg a jobbon egy ötven méteres szikla.)

A hozzászólást Kenichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 08, 2015 9:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek

Male Hozzászólások száma : 29

Karakterlap
Tapasztalatpont:
1425/2000  (1425/2000)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő80
Befolyás20
Intelligencia70

TémanyitásTárgy: Re: Konfliktus a víz alatt - BEFEJEZETT   Pént. Aug. 07, 2015 4:03 pm

Kikerekedett szemekkel nézem. A vén szeszkazánnak igaza volt, ott van életnagyságban. Az elsüllyedt kereskedőhajó. Csak egy hajszálnyi reménnyel jöttem az óceánnak erre a kietlen helyére, és nem is mertem remélni, hogy tényleg rátalálok. Az alkoholmámoros bagadozás nem a legmegbízhatóbb információ forrás, de most a szerencse mellém pártolt. Egy ekkora hajóban biztos van mi kellhet egy halpucolónak. Izgalmamban úgy szorítom kampómat, mintha életem függne tőle.
Lassan úszok közelebb, nem akarok egyetlen lepényhalat sem megijeszteni. A tenger fenéken szinte mászok, a felesleges feltűnést kerülöm. Mint egy ragadozó, úgy keringek a monstrum körül, de még egy teljes kört sem kell megtennem, hogy lássam ebből aztán tényleg nagy zsákmány lesz. A szemem előtti csillogása, a milliónyi aranyló dukát ábrándja el is oszlatja minden elővigyázatosságomat.
Átváltok gyorsúszásra, csak hogy minél előbb érjem el a hajót... tizenkét méter, nyolc méter, már csak négy, mikor megérzem valami nincs rendben. Izmaim megfeszülnek, a lehető legkisebb mozdulatot sem teszem, csak megdermedek. Egy árny suhan el felettem, gyors akár a halál, és legalább olyan félelmetes is. Csak a fejemet fordítom fel, mikor meglátom a méretes cápát. Talán vadászik, a sietségéből ítélve még az is lehet, ám míg a környezet lefoglal, saját fejemmel már nem is törődök.
A mozdulatlanságomnak hála, fejem olyat koppan a hajó törzsön, hogy majdnem elroppan a nyakam. Fejemet dörzsölve emelkedek feljebb. Hogy végre fedélzetre léphessek, már ha lehet ezt mondani a víz alatt is. Talán a kábaság az oka, talán a fejemre mért ütés, de a tengermélyi rokonomat fel sem fedezem míg a szitokáradat végül elpárologtatja minden fájdalmamat.
És majd csak a kínos hosszú csöndből jövök rá, na meg az úszóhártyás láb is segített egy kicsit. Nem vagyok egyedül. A gondolataim lassan értelmes sebességre gyorsítanak, és máris rájövök. A kocsmatöltelék nem lehetett egyedül, talán más részeges tivornyákban is volt része, hát az információ nem csak az enyém.
- Én vagyok a becsületes megtaláló, ami itt van az mind az enyém. Most pedig kotródj innen vagy nem állok jót magamért. - Övemből előhúzom a Tenger Haragját, és megcélzom vele ellenségemet. El kell ijesztenem, mert már hónapok óta nem tudtam golyót venné a kicsikébe. Mint mondják nagyobb a füstje mint a lángja, de hátha a blöff bejön. - Nyiszlett vagy te egy ilyen harchoz, vigyázz még valami hobbi pecás fog majd ki ezután... - Annyit meg tudok állapítani, kell egy kis idő míg félelmetes leszek, vagy legalább valódi sértéseket tudok valaki fejéhez vágni.
Kenichi

Karakterlap
Tapasztalatpont:
2150/3000  (2150/3000)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő130
Befolyás10
Intelligencia70

TémanyitásTárgy: Re: Konfliktus a víz alatt - BEFEJEZETT   Szomb. Aug. 08, 2015 10:36 am

Nem értettem mi ijeszthetett meg egy ekkora vadállatot, mint azt a cápát. Tudtam, hogy az emberek nagy hajókkal szoktak rájuk vadászni ám ez mégsem tűnt helyesnek. Egy ideges hangot halottam nem is olyan messze tőlem a hátam mögött. Meglepődtem, hogy rajtam kívül más is le tud merülni ilyen mélyre. Megfordulva egy rendkívül különös lénnyel kellett szembe néznem. Nem tudtam meghatározni milyen élőlény is lehet. Nem nézet ki sem embernek sem pedig Gyojinnak. Egy nadrág feszült rajta a mellkasa köré pedig egy lánc volt csavarva. Valami olyasmiről karattyolt, hogy a becsületes megtaláló és tűnjek el, de nagyon gyorsan. Senkitől sem tűrtem el, hogy parancsolgasson nekem főleg az ilyen kugli fejűeknek nem. Persze a nővérem minden parancsát vonakodás nélkül teljesítettem ám az egy másik történet. A kötekedő elővett egy kisebb kézi fegyvert és azzal próbált távozásra bírni. nem tudtam minek képzelhetett engem, de jó nagyot tévedhetett. Bizonyára a hajóból kellett neki valamiféle kincs. Engem egyáltalán nem mit rejtegethet a roncs nem is azért mentem oda. Pusztán élvezni akartam a tenger gyengéd simogatását és magány jótékonyságait. Már csak azért bevertem volna képét, amiért parancsolgatni akart nekem ráadásul még nyeszlettnek, mert nevezni. A fegyvertől kicsit tartottam azonban ez nem állhatott a bosszúm útjába. Szerencsémre éppen egy elsüllyedt hajó felett álltam, ami rendkívül kiváló fedezék lehet az ilyen lövöldöző idiótákkal szemben.
- Meglehet próbálni Guppi.
Minél többet néztem annál inkább felismertem benne pár Gyojin vonást azonban mégis olyan más volt. Nem tudtam mit művelhetett magával, hogy végül ilyené vált. Az is eszembe jutott, hogy valami betegség miatt változott ilyen ronda idiótává. Csakis Halember féleség lehetett ugyanis más nem igazán bírt volna ki ennyi időt a tenger mélyén. Egyik lábammal löktem egyet magamon, amitől azon nyomban a fa oszlop mögé bújtam, amiről később megtudtam árbocnak hívnak. Még nem tüzelt rám ám nem akartam megvárni, amíg kilyuggatja a bőrömet. A rendetlenségnek köszönthetően a lábaimnál is hevert néhány olyan fekete golyó. Lehajoltam az egyikért majd kicsusszanva a fedezékemből elhajítottam az idegen irányába utána pedig gyorsan visszabújtam. Nem tudtam, hogy el fogom e találni egyáltalán csak reménykedhettem. A víz is sokat hátráltatott, mert így annak a valaminek a sebessége lassabb lett a vártnál. Hogy ne lebegjek folyton egy helyben átszökkentem a hajónak azon oldalára ahol az a kis szikla is hevert. Úgy terveztem, ha esetleg mégis rám tüzel, az a kőtömb remek fedezéket biztosíthat. Magammal vittem egy másik fekete golyót, hogy ha meglátom, felé tudjam hajítani.

[Egyelőre az a célom, hogy valamivel eltaláljam, az idegent amint meglátom bármivel, ami a kezem ügyébe esik és azonnal majd fedezékbe vonulok. Ha esetleg kiderülne, hogy nem tud lőni azon nyomban közelharchoz, folyamodnék fejre és testre célzott ütésekkel.]

A hozzászólást Kenichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 09, 2015 9:02 am-kor.
Kurt Bozek

Karakterlap
Tapasztalatpont:
1425/2000  (1425/2000)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő80
Befolyás20
Intelligencia70

TémanyitásTárgy: Re: Konfliktus a víz alatt - BEFEJEZETT   Szomb. Aug. 08, 2015 4:56 pm

Fogamat csikorgatom, mikor rájövök a kis pikkelyes nem fog elkotródni innen. Még sértegetni is mer, ami aztán már mindennek a teteje. Már valami értelmes riposzton gondolkodok, mikor megindul mint a puskagolyó. A ravaszt reflexből meghúzom, de persze nem történik semmi. Szitokáradat hagyja el a számat, mi véget sem érne ha nem repülne felém egy méretes ágyúgolyó. Fejemet lehúzom, és elrúgom magamat a fedélzettől. A golyó ártalmatlanul suhan el alattam.
Közöttünk nem kicsi a távolság, egy ekkora dobáshoz nem kevés erő kell. Most nyelnék egy nagyon olyan szárazföldi szokás szerint csillapítva idegességemet, míg kopoltyúmat átjárja a víz nem igen fog menni. Mire feleszmélek már el is hagyja fedezékét, és míg pisztolyomat övembe dugom, már csak arra marad időm hogy egy méretest állaljak bele az öklébe.
Fogaim ropognak, ahogy a csapás elemel a fedélzettől. A lendületem megvan, és igaz csak önkénytelenül is de tempózok egyet, a következő ütés még az oldalamat eltalálja. Az első fájdalom kábító volt, a második találat már józanított is. Megpróbálok azonnal reagálni, és meglendítve a jobb lábamat akarom fejbe rúgni ellenfelemet. Csak hogy átérezze azt a szeretetet, amivel engem fogadott. Nem sokat teketóriázok egy feljebb és feljebb lököm magam, miközben a kampó nyele már a kezemben van. A legközelebbi árbocot célzom meg. Kettő suhintás és máris méretes lebernyeg kezd el lefele lengedezni.
- Most aztán kifoglak te... te... GUPPI - Na ennél bénább szövegem sem lehet, belül vakarom az arcom, és próbálok a lepedő takarásából ráúszni harcostársamra. Csak hogy a megfelelő pillanatban földre teperhessem a vitorla darabon keresztül, és úgy üthessem, hogy csak az ökleim bírják.
Kenichi

Karakterlap
Tapasztalatpont:
2150/3000  (2150/3000)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő130
Befolyás10
Intelligencia70

TémanyitásTárgy: Re: Konfliktus a víz alatt - BEFEJEZETT   Vas. Aug. 09, 2015 11:03 am

Mikor az első golyót elhajítottam nem is számítottam rá, hogy bármi hasznom származhat belőle. Már annak örültem volna, ha sikerülne elterelnem a figyelmét az idegennek. A szikla takarásában, kezemben a második ágyúgolyóval izgatottan várakoztam. Azt terveztem, ha arra merészkedik a kopasz engem keresve, akkor megeresztek még egy lövést. Miközben ott nézelődtem hírtelen egy emlék ugrott be, amiről eddig nem is tudtam. Mikor a fedélzeten álltam egy furcsa hangot halottam azonban akkor nem is figyeltem fel rá csak akkor mikor a nagy ködarabnál bujkáltam. Ez mindent megváltoztatott így nem kellett tovább távolról támadnom. Elengedtem a golyót és az lassan süllyedt a vízben majd tengeri földet felkavarva csapódott a földbe. Normál esetben vakon kellet barangolnom a vízben ám ott a tenger nem volt olyan mély így a napfény valamennyire segítségemre volt. Pillanatok alatt megtaláltam a kötekedőt és gondolkodás nélkül támadásba lendültem. Már máskor is megbántam, hogy gondolkodás nélkül belevetettem magam valamibe és ez sem volt másképpen. Ökölbe szorított kézzel sikeresen belecsapta az állába, ami rendkívüli érzésnek bizonyult. Már lendítettem a karomat, hogy ismételten kísérletet tegyek a fogai megritkítására mire ő rúgott egyet, amitől magasabbra emelkedett így csak az oldalát találtam el. Ostoba módon nem törtem a védekezéssel így váratlanul ért a fejemre mért rúgás. Inkább dühömben, mint fájdalmamban felkiáltottam, amitől egy nagyobb adag buborék szakadt ki a számból. Nem igazán figyeltem mit csinált ám végül a lepel lassan elkezdett ereszkedni eltakarva az erőszakos alakot. Egy pillanat erejéig újra abban az arénában találtam magamat ahol Hirotával először megütköztem. Sokkal egyszerűbben győzhettem volna, hogy ha nem követek el néhány szarvas hibát. A küzdelmünk végül döntetlenben végződött azonban én nem elégettem meg ezzel a helyzettel. A révület nem tarthatott több ideig egy-két szívdobbanásnál. Valami olyasmiről beszélt, hogy kifog engem és aztán ő nevezett engem guppinak. Nem igazán értettem ám az a sejtésem támadt, hogy egy halásszal kötöttem össze a bajszomat. Arcomra hatalmas erejű ökölcsapásokat mért melynek hatására egy mélyebbre süllyedtem, míg végül a hátam a fedélzetbe csapódott. Nem voltam más, mint egy tehetetlen bokszzsák, aki éppen vesztésre áll. Fogaimat összeszorítva kitartottam és igyekeztem kitalálni egy megoldást. Addig ütlegelt, míg be nem szakadt a padló és mindketten a hajó belsejébe zuhantunk. Bal kezem egy fahusángba akadt ezt megragadva készültem kemény csapást mérni a fejére. Muszáj volt némi erőt gyűjtenem így támadás helyett a védekezésre koncentráltam. A sérüléseim miatt erősen ziháltam a fejem vérzett és kissé homályosabban láttam, mint korábban. Magam elé emeltem a kezeimet, hogy azok fogják föl az estleges ütlegelést. Szemeim ennek ellenére még mindig elszántságról és harci vágyról árulkodtak.

[A hajó belsejében mindenféle láda szekrény emeletes ágyak hevertek szanaszét.  Ha lehetséges ezeket próbálom fedezékül használni, hogy némi időt nyerjek. Mivel víz alatt voltunk így könnyedén átúszhat, az akadályokon ezért megpróbálok minden lehetséges módon kitérni előle. A testem minden izma pattanásig feszült így talán a csapások nem lesznek olyan hatásosak, mint nyugalmi állapotban.]

A hozzászólást Kenichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 10, 2015 10:02 am-kor.
Kurt Bozek

Karakterlap
Tapasztalatpont:
1425/2000  (1425/2000)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő80
Befolyás20
Intelligencia70

TémanyitásTárgy: Re: Konfliktus a víz alatt - BEFEJEZETT   Vas. Aug. 09, 2015 1:41 pm

Szemeim kiguvadnak a meglepetéstől. A fene se gondolta volna, hogy ez bejön. A meghökkenésem, megdöbbenésbe csap át nemsokára. A vitorla betakarja ellenfelemet, én még rá is dolgozom egy kicsit, hogy láthassam alakját. Ahogy ökölbe szorítom kezemet ízületeim recsegnek, túl sokat követelek magamtól. Nem vagyok hozzászokva az ilyen fizikai megterheléshez. Hát még a kezem.
Jobb horog a fejre, bal szúrás ugyanoda, és csak folytatom. A izmaim fájnak, a karom majd leszakad, pár ütés után áttérek a mellkasra. Szemeim előtt előtt fekete pontok kezdenek lebegni, a vállam majd kiugrik a helyéről mikor utolsó csapást viszem be. A szív tájékra célzok, de már mindegy is. A mellkast találom el, a szegycsont körül, mintha kőfalba ütöttem volna. A meglepetésemet nem tudom leírni. A szöveten keresztül nem látom mi történik, először nem esik le, hogy nem lapítottam ki a zöldséget, de mire észbe kapok már én is kezdek süllyedni a hajó gyomrába.
Mire leérek a láncot is feltekerem csuklómra, kézfejemre. Kezemben szorongatott kampóval kettéhasítom a még mindig közöttünk lebegő vitorlát, csak hogy végre újra farkas szemet nézhessünk egymással. Úgy lihegek mintha átúsztam volna a South Blue-t. Karomat alig tudom megemelni, de még egy kicsit ki kell tartanom, nem szabad feladni mikor már a zsákmány képletesen körülvesz.
- Most add fel, az utolsó esélyed elúszni innen, vagy kifilézlek - Csak egyszer lendítem meg, a kampót felé hajítom. Vízi angolna módjára teszi meg közöttünk a távolságot, a vállát célzom. Azonban nem várom meg míg talál-e, hajítás után azonnal támadok. Egy pörölycápa eleganciájával rontok ész nélkül előre. A lánc vége még mindig a kezemre tekeredve, talán ad egy kis pluszt a következő ütésemre. Gyomorszájra megyek, ha kitért az előző támadásom elől, akkor azért, ha nem akkor meg azért.
Kenichi

Karakterlap
Tapasztalatpont:
2150/3000  (2150/3000)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő130
Befolyás10
Intelligencia70

TémanyitásTárgy: Re: Konfliktus a víz alatt - BEFEJEZETT   Hétf. Aug. 10, 2015 10:59 am

Becsléseim ellenére nem egyszerre érkeztünk a hajó fenekébe, hanem külön-kölün. Értelem szerűen mivel én helyezkedtem el alul így én voltam az első. Egy nagy nyögés kíséretében viszonylag gyorsan feltápászkodtam. Nem kellett sokat várnom a kopaszra csakhamar megjelent kampóját a kezére akasztva. A vitorlának köszönthetően védve voltam egy kis ideig, amiért hálát adtam a kitalálójának. Ott bent nem tudtam valami sokat mozogni akkora volt ott a felfordulás. Ha ez még nem lett volna elég látni is alig lehetett olyan kevés volt a fény. Mindösszesen az álltatunk újonnan készített tetőablakon tudott némiképp bekandikálni a nap. Sérüléseim ellenére igyekeztem nem szégyent hozni önmagam és a családom fejére. Egy átlagos halember az én helyzetemben bizonyára hagyta volna az egészet és elmenekült volna. Engem viszont távolról sem lehetett átlagosnak nevezni vagy gyávának. Valahányszor harcra került a sor valami arra ösztönzött, hogy mindenemet beleadjam, amim csak van. ez vagy a férfiúi büszkeség vagy az a kis csinos fejvadász leányzó. míg várakoztam egy fahusáng szerűséget vettem föl a földről hátha fegyverként hasznát vehetem. Végre megérkezett a Gyojin utánzat és ismételten felszólított, hogy tűnjek el, de nagyon gyorsan, mert különben kifiléz. Bár fájdalom hasított a bordáim közzé vettem egy hatalmas levegőt majd amilyen erősen csak tudtam elüvöltöttem magamat. A hang hatására víz rezegni kezdett a közelben és a kisebb halak kik nem rémültek meg a jelenlétünktől ezúttal eszeveszett tempóban száguldottak egy nyugodtabb helyre. A testemet elárasztó adrenalin annyira felpörgetett, hogy észre sem vettem amint a kezembe lévő botba becsapódik a kampó. az égiek kegyelméből nem engem talált el, hanem azt a kis törmeléket, amit nem is olyan régen vettem föl a földről. Egy szívdobbanásnyi időt sem kaptam a csodálkozásra, mert azon nyomban jött a következő csapás. A kopasz nagy sebességgel közeledett felém és öklét a gyomromba mélyesztette. Nem tudtam mást tenni, mint kiguvadt szemmel hátrafele kezdtem repülni. Az utolsó pillanatban megragadtam a karját és így együtt suhantunk ki a lukon. Nem nagyon értettem miért jött ő is velem, bizonyára azért mert ő alapból előre haladt ráadásul én is húztam. Nem sokáig lebegtünk ugyanis egy meteor eleganciájával csapódtunk a korall mezőbe. vagy három méteren keresztül tördeltük le a picike kis ágacskákat a méretes testünkkel.
[Miután megálltunk igyekszek, Kurt feje irányába rúgni majd némi nehézség árán két lábra állok. A sok csapás miatt csakis az akaraterőm miatt leszek talpon. Megkísérlek pár fejre mért ütést azok azonban lassabbak lesznek egy döglött csigánál.]
Kurt Bozek

Karakterlap
Tapasztalatpont:
1425/2000  (1425/2000)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő80
Befolyás20
Intelligencia70

TémanyitásTárgy: Re: Konfliktus a víz alatt - BEFEJEZETT   Hétf. Aug. 10, 2015 11:42 pm

A kampó repül, én is sajnos. A srác kifejezetten jó, a támadásom még talál is, de még mindig van benne élet. Ránt egyet a karomon, érzem ahogy a szalagok nyúlnak a vállamban, míg csak a csont meg nem bicsaklik. Ordítok, de nem la harci láz kerül felém, mint ellenlábasomon, a fájdalom az mi kicsalja a magas "C"-t belőlem. Még egy kevéske hajó törmelék ágyazódik bőröm alá, majd testem illeti a gyönyörű korallzátonyt.
Az eszméletem már csak pislákol. Hol egy öklök látok, hol meg a rikítóan világos korallok gyönyörű játékát. Ahogy szemeim előtt úszkálnak, elsőre nem fogom fel mi is emelte meg ezeket a mozdulatlan teremtményeket. Azonban a gondolkodás helyett a ritmusérzékem segít a célig. A fejem ütemes beleverése a törékeny ágyba. Már védekezni sem tudok, csak hagyom hogy minden fogam zongorabillentyűként játsszon. Arcom elveszti azt a szép zöldes árnyalatát, a lila, kék, és a vérvörös lesz az új színe. Arcomból, testemről szivárog a vér, de kifújhatom magam ha így haladunk már nem sokáig.
Azt még érzem, hogy nagy erővel talál el újra és újra ellenfelem úszóhártyás ökle, és hogy a fejem viszonzásképpen visszapattan a talajról, de fájdalmon már túl vagyok. A sötétség mint a plankton árja körülvesz, nem ellenkezek nincs is miért, csak hagyom hogy körül öleljen, és véglegesen elmerüljek benne. A világ szép, még ha én már nem sokat is látok belőle.
Egy nagy álmokat dédelgető tengerharcos fekszik az óceán alján, ránehezedik az élet, és a vízmennyiség. Néha meg-megrándul míg dolgozza fel tudatalattija a szörnyű eseményeket, de már ez sem tart sokáig. Az első komoly küzdelemnek vége szakadt, nincs már sok teendő, csak várni a szebb holnapot.
Kenichi

Karakterlap
Tapasztalatpont:
2150/3000  (2150/3000)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő130
Befolyás10
Intelligencia70

TémanyitásTárgy: Re: Konfliktus a víz alatt - BEFEJEZETT   Kedd Aug. 11, 2015 4:21 pm

Egymással szemben álltunk a sérült korral mező közepén. Mindkettőnkből kisebb nagyobb sebekből szivárgott a bíbor vörös vér. Egy részét kis a korallok okoztak ám a nagyobb résztét a másik ökle vagy lába. A karjaim szinte erőtlenül suhantak a tenger mélyén. Úgy éreztem mintha a kezeim vagy egy tonnát nyomtak volna. Mikor sikeresen megcsaptam az idegen képét az fájdalmasan eltorzult. Nem is figyeltem hányszor ütöttem meg mikor végre összeesett. Percegik ott álltam felette és fel sem fogtam, hogy a harcnak vége. Szép lassan elkezdett kiürülni belőlem az adrenalin és még fáradtabbnak kezdtem magamat érezni. Én még valahogy ki tudtam volna evickélni azonban nem hagyhattam magára a kopaszt. Nem tudhattam mennyire sérült meg és nem akartam, hogy egy ilyen remek ellenféle a víz alatt fulladjon meg. Megpróbáltam megemelni ám azon nyomban vissza is ejtettem. Dühített a tehetetlenségem és nem akartam feladni a célomat ilyen könnyen. Ha nem fájt volna mindenem, akkor fejvakarás közben igyekeztem volna kitalálni valamit. Ebben az esetben azonban be kellett érnem a szemeim forgatásával. A messzi távolban egy folt jelent meg a szemem előtt, ami miatt azt hittem én is el fogok ájulni. Azonban a folt percről percre nagyobb lett és végül egy hatalmas cápává változott. Annyira megörültem ennek a hírnek, hogy legszívesebben kiugrottam volna a bőrömből. A jobb kezemmel megragadtam a kopasz karját, míg a másikkal a cápa hátuszonyát.
- Fölfelé. –
Nagy meglepetésemre az állat pontosan azt tette, amit kértem tőle. Szép lassan emelkedett fölfelé a felszín felé. Nemegyszer majdnem elengedtem a támadómat azonban mindketten megérkeztünk a felszínre. Azonban így még nem álltunk meg, hanem egy közeli kis szigetke felé úszott. Ez a földdarab olyan kicsi volt, hogy éppen csak elfértünk rajta ketten. Ott fetrengve tudatosult bennem, hogy ezúttal én győztem. Örömömben legszívesebben üvöltöttem volna egy hatalmasat azonban nem maradt annyi erőm. Behunytam a szememet és azon nyomban álomba merültem. Valami oknál fogva nem érdekelt, hogy egy vadidegen fetreng mellettem, aki talán meg is ölhetne. Mikor magamhoz tértem a kis csipkerózsika még mindig húzta a lóbőrt. Egy mély lélegzetvétellel mertem a tenyerembe némi vizet majd a kopasz fejére öntöttem. Vártam, míg magához tér majd mosolyogva megköszöntem, hogy játszadozott velem egy kicsit.
- Jó harc volt. Ismételjük meg valamikor.
Kissé félrehúzottam, hogy jobban elférjen majd felültem és belelógattam a lábam a vízbe. Kissé megropogtattam a vállamat, hogy kijöjjön belőle a fájdalom. Mélyen a szemébe néztem várva hátha akar valamit mondani. Barátságosan megveregettem a vállát, hogy kifejezzem jóindulatomat. Fél óráig üldögéltünk egymás mellett anélkül, hogy megtámadtuk volna egymást. Meglehet ő szeretett csevegni én viszont nem voltam a fölösleges beszéd híve.
Ezzel becsúszattam a vízben és lassan tempózgatni kezdtem észak felé. igaz még távolról sem gyógyultam meg ám a pihenés alatt gyűjtöttem annyi energiát, hogy egy békés szigetre evickélhessek, ahol kényelmesebben lehet regenerálódni.

(Köszönöm a játékot.)
Kurt Bozek

Karakterlap
Tapasztalatpont:
1425/2000  (1425/2000)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő80
Befolyás20
Intelligencia70

TémanyitásTárgy: Re: Konfliktus a víz alatt - BEFEJEZETT   Kedd Aug. 11, 2015 10:02 pm

Sötétség, csak ez az ami beterít. Míg villámcsapásként hasít belém a fájdalom. Az őrjítő szűnni nem akaró fájdalom. Arcomat akárha forró lávába nyomták volna, minden levegővel hangos sípolás tör ki belőlem. A világ forog, pedig még a szemeimet sem volt erőm kinyitni. Lassan fogom fel csak a környező világot.
Szemeim égnek, ahogy a fénylő napra felpillantok. Az éltető fény kellemes melegséggel tölt el. A ruhám már megszáradt, és én is már a tüdőmmel lélegzek. Még ha minden lélegzetvételtől összerándulok. Az érzés egy izzó vashoz hasonlít, mit az alsó fertályán helyeznek a célszemélybe, és eljuttatják a tüdejéhez.
Egy köhögőroham, és már fel is ültem. A száraz földön vagyok, nincs körülöttem senki. Nem tudom, hogy kerültem ide, nem tudom ki hozott ide, de annak jövök egyel. A testem több sebből is vérzik, még egy lassú cápa is bevégzett volna ennyi idő alatt. Már nem tudom mi legyen, azt sem tudom per pillanat hol vagyok. Hát nem is teszek semmit, csak hanyatt dőlök, és várom hogy visszatérjen egy csekélyke az erőmből, hogy vissza tudjak jutni a szülővárosomba.
//Hát még én hogy köszönöm, jó harc volt, meg tudtál lepni. Ezt pedig nagyon élvezem//
Kuzan

Hozzászólások száma : 77

TémanyitásTárgy: Re: Konfliktus a víz alatt - BEFEJEZETT   Hétf. Aug. 17, 2015 8:25 pm

Nos véget ért a második küzdőtér, ráadásul két halember között. Különösen tetszett a víz alatti harcok.

Pénzjutalom: 20.000ßelly
Tapasztalatpont jutalom: 75TP
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Konfliktus a víz alatt - BEFEJEZETT   

Konfliktus a víz alatt - BEFEJEZETT
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alagutak Otogakure alatt