HomeHome  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  Szabályzat -BÉTA-Szabályzat -BÉTA-  

Share | 

Kurt Bozek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kurt Bozek

Male Hozzászólások száma : 29

Karakterlap
Tapasztalatpont:
1425/2000  (1425/2000)
Tulajdonságpontok:
TulajdonságpontokÉrték
Erő80
Befolyás20
Intelligencia70

TémanyitásTárgy: Kurt Bozek   Csüt. Aug. 06, 2015 7:04 pm

Név:  Kurt Bozek

Faj:  Félember/Féltengerharcos

Neme: Hím

Kor:  16

Kaszt: Polgár

Szakmája / Mestersége / Rangja:  Jelenleg halpucoló az egyik halász mellett

Származási hely:  Flah sziget, South Blue

Képességek:

1. Víz alatti életmód – a származásomból kifolyólag, semmilyen negatívummal nem jár, ha a szárazföldön vagyok, vagy akár a tengerben.
2. Főzés – a gyerek éveim alatt felszedett főzési tudományom. Elboldogulok bármelyik konyhában, de ínyenc falatokat nem tudok készíteni.
3. Lőfegyverrel való bánásmód: apám pisztolyával megtanultam célozni, lőni. Nem vagyok a világ legjobb lövésze, de ötből háromszor célba találok.
4. Saját harcmodor – Közel harchoz a láncos kampómat használom, sokszor segített már a kocsmai verekedések közben. Akár egy legyet is le tudok csapni vele egy szamár füléről szélcsendes időben, úgy hogy az állat nem is érzi.

Felszerelések:

1. Tenger haragja– egy egycsövű, ötlövetű, kiskaliberű kézifegyver, amit az apámtól örököltem.
2. Isten ostora - Egy nem túl hosszú lánc, aminek a végén egy kampó található. Pár évi munka után olyan lett, mint a kezem meghosszabbítása. Mindig a mellkasomra tekerve hordom.

Kinézete: Zöldes a bőröm, fekete a szemem, és kopasz vagyok. A eddig eltelt éveim alatt, sok mindent meg akartam változtatni a külsőmön, de ezeket soha nem tudtam. Miután végleg elment apám, tetoválást készíttettem, hogy a hovatartozásomat mindenki eszébe vésse, mikor meglát.
Mivel egy mindig tavasz szigeten élek ezért nem hordok sok ruhát, csak ami feltétlenül szükséges. Egy buggyos fehér tengerész nadrágot hordok csak ruha gyanánt, amit nem növeli a komfort érzetemet, de hasznos. Hamar kiszárad, ha vizes lesz, és nem akadályoz a munkában. Aki rám néz egyből feltűnik neki a vastag lánc körülöttem. Mindig magamnál hordom, egyrészt elrettentésképpen, másrészt önvédelemből. Nem sok mindenki mer kötekedni velem.

Jellem: Az életem elkeseredetté tett, nincsenek barátaim, csak ismerőseim, senkiben nem bízok meg mert mindenki előítélettel kezel. Legközelebb állnak hozzám a munkatársaim, de ők sem a barátaim. Nagy reményekkel bírok, mindent megteszek, hogy elérjem a céljaimat. A kisöcsém felkutatása az elsődleges célom, amiért bármit feláldoznék akár magamat is. Azért hogy ezt megtehessem pénzt, és hatalmat harácsolok össze, bárkin áttaposva.

Egyéb:  Tömeg iszony, egyik szörnyű fóbia kerülget engem, melyet nem tudtam soha leküzdeni.

Banda/Szervezet: Nincs

Multik: Nincs

Tapasztalat:
- Előtörténetért 1200 TP

Pénz:
Szerzett:
Összesen: 171.000 ß
- 50.000 ß - Előtörténet
- 100.000 ß - Augusztusi szerencsekerék forgatás
- 1.000 ß - Csaló Csápos Charlie kalandterv
- 20.000 ß - Konfliktus a víz alatt

Elköltött: