HomeHome  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  Szabályzat -BÉTA-Szabályzat -BÉTA-  

Share | 

Admini köszöntő 2.0

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kuzan

Hozzászólások száma : 77

TémanyitásTárgy: Admini köszöntő 2.0   Szer. Júl. 22, 2015 8:30 pm

Üdv a Fórum Népének!

Ezennel örömmel bejelentem, hogy egy új admint köszönthet az oldal személyemben. Az oldal kicsit nehézkes időszakában jöttem, de minden erőmmel azon leszek/vagyok, hogy ezt átvészelje az oldal és életben maradjon.

Mesélői feladatokat szívesen vállalok, és az ET/pályázatokat is megpróbálom a lehető leghamarabb elfogadni.

Mindezek mellett kisebb változások léptek életbe az oldalon. A canon képességek árát kicsit átfaragtuk, így egy fokkal olcsóbbak lettek. Illetve nyílvánosságra hoztuk a Démongyümölcs listát. Csemegézzetek nyugodtan. KÉPESSÉGEK

Mindezek mellett több pénzszerzési lehetőséget tettünk lehetővé. Eddig az oldalon csak kalandokkal lehetett pénzt szerezni. Többet ITT tudhattok meg.

Továbbá, ha van egyéb ötletetek az oldallal kapcsolatban, akkor azt IDE kérjük. Minden kreatív és jó ötletet szívesen várunk, meghallgatunk és fontolóra veszünk.

Illetve ne feledkezzetek meg az activity checkről amit Law hirdetett ITT. Az oldal csak úgy maradhat életben, ha összefogunk, és meglévő játékosok aktívak maradnak, az újakat pedig itt tartjuk. Remélem sikerül, és közösen sikeresen átvészeljük ezt a krízist.

No, egyelőre ennyi. Minden játékosnak kellemes játékot és ittlétet kívánok!

Kuzan
Vissza az elejére Go down

Admini köszöntő 2.0
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal